Shopping Cart

Jūsų krepšelis tuščias

HLC+ Profesionali plaukų priežiūra
hlc+ logo

Rinkinys Gentle
Moterims

Maito papildas su kolagenu ir plaukų serumas

Hlc+ kompleksinė priemonė nuo lengvo bei sezonio plaukų slinkimo gerinanti plaukų būklę, ir palaikanti plaukų augimą.

Formulė su kliniškai veiksmingomis sudedamosiomis dalimis, kad plaukai būtų storesni tvirtesni ir tankūs.

Mūsų natūralios sudedamosios dalys yra skirtos pagrindinėms retėjimo priežastims, tokioms kaip stresas, gyvenimo būdas ir mityba, todėl plaukai auga greičiau, storesni ir stipresni.

Hlc+ kompleksinė priemonė nuo lengvo bei sezonio plaukų slinkimo gerinanti plaukų būklę, ir palaikanti plaukų augimą.

Formulė su kliniškai veiksmingomis sudedamosiomis dalimis, kad plaukai būtų storesni tvirtesni ir tankūs.

Mūsų natūralios sudedamosios dalys yra skirtos pagrindinėms retėjimo priežastims, tokioms kaip stresas, gyvenimo būdas ir mityba, todėl plaukai auga greičiau, storesni ir stipresni. Aukščiausios kokybės 1 ir 3 tipo jūrinio kolageno grynieji peptidai ir itin žemos molekulinės masės 7da hialurono rūgšties junginiai, pripildys jūsų plaukus ir odą, akinamu spindesiu. Vitaminai C, B5, B6 B 7, B12, selenas bei varis yra esminiai elementai, kurie padeda palaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus.
Lengvas jūsų kasdienės sveikatingumo rutinos papildymas bei užtikrinti rezultatai.

Palaiko sveiką plaukų augimą ir stabdo jų slinkimą.
Subalansuoja plaukų augimo ciklo fazes.
Pastebimai storesni ir sveikesni plaukai.
Padeda išlaikyti plaukų sveikatą – skatindamas natūralų atsparumą hormonų bei aplinkos poveikiams, stresui, bei netinkamai mitybai.
(Pilnesnės išvaizdos) Didesnės apimties plaukai jau po 60 dienų, o makasimalūs rezultatai – vidutiniškai po 120 dienų.
Daugybė kliniškai patvirtintų aukščiausios kokybės ingredientų
(Maisto papilduose 100% nera vaistų) Maisto papildas nėra vaistas.
Ko galiu tikėtis nuo pirmos papildo vartojimo dienos?
Lengvas jūsų dienos rutinos papildymas – vos keli žingniai per dieną ir vėl galėsite mėgautis sveikais plaukais.
Maistiniai ir kosmetiniai preparatai, skirti pagrindinėms retėjimo priežastims, tokioms kaip hormonai, stresas ir prasta mityba.

Ko galiu tikėtis po 30 dienų naudojimo?
Ženklus arba visiškas plaukų slinkimo sumažėjimas/išnykimas.

Ko galiu tikėtis per 60 dienų nuo nuolatinio naudojimo?
Po 2–3 mėnesių pradėsite matyti didesnės apimties, storesnius, atsparesnius plaukus, išnyks plaukų slinkimas, žymiai pagerės plaukų kokybė (tekstūra, blizgesys).

Kantrybė ir atkaklumas yra raktas į sėkmę.
*Rezultatai gali skirtis.

Rinkinio sudėtis

Šis produktas sukurtas papildyti Nourishing high potency veikimą. Tai viso jūsų kūno drėkinimas. Aukščiausios kokybės 1 ir 3 tipo jūrinio kolageno grynieji peptidai ir itin žemos molekulinės masės (7k DA) hialurono rūgšties junginiai leidžia pasiekti giliausius jūsų audinius ir pripildyti jūsų plaukus ir odą drėgme bei akinamu spindesiu. Kolageno sudėtyje esasnčios amino rugštys reikalingos ne tik pažeistų plaukų struktūrai, bet ir naturaliai estrogeno gamybai palaikyti. Vitaminai C, B5, B6, B7, B12, selenas bei varis yra esminiai elementai, kurie padeda palaikyti ne tik sveikus plaukus, bet odą ir nagus.
Siprus antisenėjimo produktas, kuris kovoja su ankstyvais senatvės požymiais.

  • natūralių uogų skonis
  • be dažiklių
  • bemielis
  • be glitimo
  • be cukraus
  • be GMO (genetiškai modifikuotų organizmų)


Cellular moisture bath – skystas maisto papildas su saldikliais. Uogų skonio.
Grynasis kiekis: 500 ml.
Pagaminta Švedijoje
Maisto papildo numeris VMVT:MP-948/22.

Gydomasis serumas-plauko folikulo aktyvatorius, kuris apsaugo nuo plaukų slinkimo, pailgina plaukų gyvavimo ciklą ir skatina naujų plaukų augimą. Šis serumas suteikia energijos, padidina plaukų tankumą, maitina, stimuliuoja ir stiprina plaukų šaknis. Idealiai tinka žmonėms, turintiems androgeninę alopeciją, moterims – pogimdyvinę alopeciją ir visoms, kurios pastebi padidėjusį plaukų slinkimą ar norėtų sustiprinti plaukus-pailginti jų gyvavimo ciklą.

Bloomer serumas – tai aukščiausios kokybės ir aktyviųjų ingredientų ir biotechnologinių tyrimų perlas, paverčiantis jį išskirtiniu produktu HLC+ kolekcijoje.

Grynasis kiekis 60ml.

KAIP NAUDOTI

Naudojami skysti maisto papildai MOISTURE BATH bei BLOOMER serumas.
• Mūsų rekomendacija: geriamąjį masto papildą MOISTURE BATH vartoti ryte prieš valgį arba vakarais 2 valandos po valgio.
• BLOOMER serumo naudojimas: įtrinkite priemonę į plaukų šaknis vakare ir (arba) po kiekvieno plovimo. Priemonės nereikia nuplauti vandeniu. Norint suteikti plaukams purumo ir apimties, užtepkite serumo ant sausų arba drėgnų plaukų ir išdžiovinkite.

DUK

HLC PLUS produktai skiriasi kompleksiškumu ir sinergiškai veikiančiamomis formulėmis, kurios užtikrina didesnį efektyvumą ir ilgalaikius rezultatus.
Mūsų klientai paprastai pastebi rezultatus jau po 60 dienų, naudojant produktus nuosekliai ir tikslingai. Svarbiausias sėkmės kriterijus yra nuoseklumas. Vienkartinis rinkinio panaudojimas – neužtikrina ilgailaikių rezultatų!
Nėra jokių įsipareigojimų! Galite bet kada įsigyti vienkartinį pirkinį arba atšaukti prenumeratą.
Taip, mūsų produktus galite vartoti kartu su kitais gydymo būdais (PRP ir kitomis injekcijomis ar minoxidilio preparatais), tačiau primygtinai rekomenduojame laikytis mūsų rekomenduojamo režimo, kad galėtumėte pasiekti geriausius rezultatus. Tačiau dėl galimų alerginių reakcijų nerekomenduojame papildomai vartoti maisto papildus, ypač su B grupės vitaminais.
Geriausių rezultatų pasieksite, jei naudosite nuosekliai, kartu su pagrindiniais sveikos gyvensenos būdo pokyčiais, kurie mažina stresą, netinkamą mitybą ir kitas plaukų slinkimo bei bendros prastos plaukų sveikatos priežastis. Jei to pakeisti negalite, produktus naudokite nuolat su trumpomis pertraukomis.
Mokslinių tyrimų duomenimis, plaukų slinkimas yra tiesiogiai susijęs su žmogaus organizme vykstančiais medžiagų apykaitos sutrikimais. Plaukai slenka net tik dėl genetikos, bet dėl daugelio priežasčių. Viena pagrindinių gali būti gyvenimo būdas, stresas, hormonai, senėjimas, aplinkos užterštumas bei prasta mityba, todėl ir spręsti šias problemas derėtų pasitelkiant platų veikliųjų medžiagų spektrą. Norint suprasti jūsų individualų atvejį, svarbu atsižvelgti į visus veiksnius.
Taip, mūsų plaukų augimą ir gyvybingumą palaikantis rinkinys, kuriame yra unikalus kliniškai veiksmingų ingredientų mišinys, užtikrinantis pastebimai storesnius plaukus bei didesnį jų kiekį jau po 60 dienų.
Ne, HLC PLUS plaukų augimą palaikantys papildai pagaminti be vaistų, bei daugelio kliniškai įrodytų ingredientų, kurie, kaip žinoma, nesukelia nepageidaujamo seksualinio pobūdžio šalutinio poveikio.
Užsakymai apdorojami ir išsiunčiami per pirmąsias 24-48 valandas nuo patekimo į mūsų sistemą. Paprastai užsakymas pristatomas per 3-5 darbo dienas.