Shopping Cart

Jūsų krepšelis tuščias

HLC+ Profesionali plaukų priežiūra
hlc+ logo

KODĖL HLC+

KAS MES?

HLC+ – inovatyvi kompanija, kurianti plaukų priežiūros produktus holistiniu pagrindu. HLC+ priemonės pratęsia plauko augimo ciklą bei efektyviai sprendžia daugelį problemų, susijusių su plaukų slinkimu.

Mokslinių tyrimų duomenimis, plaukų slinkimas yra tiesiogiai susijęs su žmogaus organizme vykstančiais medžiagų apykaitos sutrikimais. Plaukai slenka ne dėl vienos, bet dėl daugelio priežasčių, todėl ir spręsti šias problemas derėtų pasitelkiant platų veikliųjų medžiagų spektrą. Didelė dalis rinkoje esančių plaukų priežiūros produktų ignoruoja šį faktą ir apsiriboja vos viena ar keliomis veikliosiomis medžiagomis, kurios paprastai skirtos ne priežasčių šalinimui, bet pasekmių slopinimui. Dažniausiai pasirenkamos plauko augimo intensyvumą stimuliuojančios medžiagos, kuriuos tik išnaudoja plaukų folikulus ir iškreipia natūralų augimo ciklą. Toks gydymas yra neefektyvus, o efektas – trumpalaikis. Ataugę nauji plaukeliai dažniausiai yra gyvybingi vos kelis mėnesius.

HLC+ Profesionali plaukų priežiūra
HLC+ Profesionali plaukų priežiūra

KUO IŠSISKIRIAME? 

Kovoje su plaukų slinkimu ypatingą reikšmę turi kompleksiškumas. Jis yra būtinas norint pasiekti maksimalų ir ilgalaikį rezultatą, atsižvelgiant į organizmą kaip į visumą. Vienodai svarbūs yra visi šie faktoriai: skalpo sveikata, bendras vidaus organų darbas, hormonų balansas,  nervų sistemos veikla. Mūsų kompanijos tikslas – maksimalus efektyvumas, todėl produktai ne parduodami atskirai, o yra sugrupuoti pagal poreikius. Produktų komponentai veikia sinergiškai papildydami ir sustiprindami vienas kito veikimą.

HLC+ papildų linijoje yra net 37 veikliosios medžiagos, kurios veikia ne tik plaukus, bet yra gyvybiškai būtinos ir visoms organizmo sistemoms. Sveikas žmogaus organizmas yra pagrindinis raktas ne tik į gerą savijautą, bet ir į sveikus, stiprius plaukus.

MŪSŲ KOMANDA

Kurdama produktą, rėmėsi ne tik naujausias moksliniais tyrimais, gydytojų dermatologų-trichologų, endokrinologų rekomendacijomis, bet ir naudojosi kirpėjų stilistų patirtimi bei mitybos ir sveikos gyvensenos specialistų konsultacijomis. Pasitelktos net endobiogenikų ir fitoterapeutų patirtys. Taip gimė revoliucingasis HLC+!